Kim jesteśmy

 

GRP Serwis Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem kontynuującym dotychczasową działalność firmy Laminomet S.C. Specjalizujemy się w wytwarzaniu wyrobów z żywic syntetycznych wzmacnianych włóknami szklanymi tzw. laminatów poliestrowo-szklanych TWS , ang. GRP, niem. GFK do zastosowań komunalnych i przemysłowych. Są to przede wszystkim rury, kształtki, zbiorniki, kraty pomostowe oraz zadaszenia zbiorników.

 
Personel firmy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania, wytwarzania i zastosowania wyrobów z GRP. Od początku działalności firma konsekwentnie rozwija produkcję opartą o materiały odporne w szczególności na agresywne chemicznie ciecze i wysoką temperaturę przy zachowaniu wysokiej wytrzymałości mechanicznej.
 
Uzyskane atesty, certyfikaty oraz uprawnienia pozwalają nam oferować produkty o wysokiej jakości technicznej. Oferujemy zakres usług i dostaw począwszy od projektowania, opracowania dokumentacji instalacji i podparć, poprzez produkcję, dostawę na plac budowy i montaż oraz serwis.